logo
logo

o nas


Prodimex Sp. z o.o. została utworzona w 2011 roku, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego 19 maja 2011 roku. Powstała w oparciu wiedzę i ponad 20-to letnie doświadczenie firmy Elpastik Sp. z o.o w dziedzinie procesu termoformowania próżniowego, formowania wtryskowego i rotacyjnego tworzyw sztucznych oraz wytwarzania elementów termoizolowanych poliuretanem. Przejmując kadrę menadżerską oraz większość pracowników, korzystając z długoletniego ich doświadczenia w branży, jednocześnie ceniąc sobie innowacyjność, dążymy do osiągnięcia pozycji lidera na rynku termoformowania tworzyw sztucznych w Polsce.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu elementów termoformownych próżniowo stosowanych przede wszystkim w urządzeniach chłodniczych, gdzie wymagana jest odpowiednio wysoka izolacja aby uzyskać wysoką izolacyjność wytwarzanych produktów stosujemy technologię wysokociśnieniowego wtrysku pianki poliuretanowej.

Stawiamy na jakość wytwarzanych przez naszą firmę produktów. Opieramy się na renomowanych dostawcach zarówno płyt jak i pianki poliuretanowej, wykorzystywanych w procesie produkcji.

Naszym atutem jest park maszynowy. Dysponujemy trzema termoformierkami umożliwiającym nam termoformowanie płyt przedziale wymiarów do 1120 X 2420 X 600, przy grubości płyt do 10 mm. Stosujemy wysokociśnieniowy agregat do pianki poliuretanowej. Wykonujemy również elementy wytwarzane w technologii formowania wtryskowego przy użyciu wysoko wydajnych, nisko i wysoko ciśnieniowych wtryskarek.

Dzięki współpracy z firmami specjalizującymi się w obróbce drewna, jesteśmy w stanie wdrożyć modele i formy o dużym stopniu skomplikowania.

Wszystkich państwa zapraszamy do współpracy

Zarząd i Pracownicy